Синоніми до слова Правити

Синоніми до слова Правити

Приклади використання слова Правити

Змучений і стомлений цим непотрібним оглядом урядовців, царевич зовсім занепав духом, його гнітила думка, що він нічого не розуміє, що він нездатний правити державою, і він боявся навіть сам собі признатися в цьому.

Вже час їхати, бо нас можуть наздогнати, тож молодому паничеві краще не заважати мені правити кіньми …

Йому на роду написано правити долею казахського народу, бути повелителем казахів !

Хоч губернатор і наказав попові щодня правити службу, а закличні удари дзвона розлягалися далеко над містом, до церкви чвалали тільки старі й каліки — решта хлопів та міщан порозбігалася …

Ця дівчинка могла правити за досконалий взірець дитячої краси.

Обличчя містера Каса було сердите й рішуче, але костюм його був не повний: він нап’яв на себе тільки якусь білу спідничину, що могла правити за одежу хіба десь у Греції.

Для досвідченого працівника органів державної безпеки квартира підозрілого може правити за психологічну карту.

Я готував її до конфірмації, я мав звичай правити служби Божі у школі Елізабет на Великий піст, на Великдень, на інші свята.

Відтепер уцілілими гондорцями будуть правити самозванці, і буде мій народ ховатися в горах, поки ворог не виб' є усіх до єдиного …

Першого ж дня перебування на острові роботи виявили серед каміння перевернутий пластиковий човен прогулянкового типу, такий простий у керуванні, що ним могла б правити й дитина.