Синоніми до слова Провід

Синоніми до слова Провід

Приклади використання слова Провід

Вміти повести маси проти одних і підпорядкувати другим нормам — ось на чім полягає прикмета провідника: того, що вміє командувати" («Маса і провід»).

— Районовий провід доручає тобі стати пропагандивним референтом юнацької сітки.

Невицького, звернений до всіх закарпатців на еміграції і в краю , — «не розбивайтеся на різні партії і групи, але вступайте до одного єдино-національного табору, під один провід».

Т. був затверджений крайовим провідником ОУН на Західноукраїнських землях, йому доручалося донести інформацію про новий Провід до крайових структур.

Вони не відігравали важливої ролі і врешті на з' їзді в Києві об' єдналися в т.зв. партію самостійників, що поставила собі за ціль опанувати своїми людьми провід армії.

Проте Донцов входить у конфлікт з президією, вимагаючи суворої фінансової звітності та звинувачуючи провід в організаційній неспроможності.

Страйковий провід діяв чітко й злагоджено, тому швидко розкусив підлий намір більшовиків.

Провід Українських Націоналістів перебирає заступництво організацій українських націоналістів назовні з тим, що організації можуть у порозумінні з Проводом вступати у взаємини з необхідними чинниками для полагодження справ місцевого значення.