Синоніми до слова Простолюд

Синоніми до слова Простолюд

  1. простонароддя
  2. простота
  3. чернь
  4. плебс
  5. голота
  6. простацтво

Приклади використання слова Простолюд

Заборгувавши євреям чималі статки, аристократи їх зневажають, міщани їм заздрять, простолюд ненавидить, костел намагається навернути у праведну віру.

До того ж, простолюд мав велику підтримку від запорожців.

Це там, унизу є шляхта, є простолюд … Є гостровухі й кругловухі … Але той, кого Боги обрали собі служити, пишається лише цим, а не своїм походженням.

Простолюд лихословить знічев'я, і часто не про те зовсім гово рячи.

Він тільки звеселив добрий паризький простолюд, який оточував сходи і, взятий у цілому, був тоді не менш жорстоким і грубим, ніж те жахливе плем’я волоцюг, що з ним ми вже познайомили читача і яке було просто покидьками суспільства.

Тому, що всім відомі його погляди соціаліста, бо в театрі знають, що він був робітником, що він вийшов з простолюду і любить цей так званий простолюд.

Крім того, доводиться брати до уваги бажання простолюду, а кожен дурень знає, що простолюд легко ловиться на гачок демагогів і його прихильність дуже просто купити.

— Я б усе скінчив самими грецькими полками, не збурюючи простолюд.

Простолюд, якии невпинно стікався на площу з усіх кінців міста, був би и радии задушити иого в своїх палких обіимах, але цьому перешкоджали суворі чоловіки в червоних мундирах Конґреґації.

Хіба ж не за допомогою спартанського війська землевласники та купці вигнали з Афін Гіппія, якого любив простолюд? -