Синоніми до слова Простолюд

Синоніми до слова Простолюд

Приклади використання слова Простолюд

Заборгувавши євреям чималі статки, аристократи їх зневажають, міщани їм заздрять, простолюд ненавидить, костел намагається навернути у праведну віру.

До того ж, простолюд мав велику підтримку від запорожців.

Це там, унизу є шляхта, є простолюд … Є гостровухі й кругловухі … Але той, кого Боги обрали собі служити, пишається лише цим, а не своїм походженням.

Простолюд лихословить знічев'я, і часто не про те зовсім гово рячи.

Він тільки звеселив добрий паризький простолюд, який оточував сходи і, взятий у цілому, був тоді не менш жорстоким і грубим, ніж те жахливе плем’я волоцюг, що з ним ми вже познайомили читача і яке було просто покидьками суспільства.

Тому, що всім відомі його погляди соціаліста, бо в театрі знають, що він був робітником, що він вийшов з простолюду і любить цей так званий простолюд.

Крім того, доводиться брати до уваги бажання простолюду, а кожен дурень знає, що простолюд легко ловиться на гачок демагогів і його прихильність дуже просто купити.

— Я б усе скінчив самими грецькими полками, не збурюючи простолюд.

Простолюд, якии невпинно стікався на площу з усіх кінців міста, був би и радии задушити иого в своїх палких обіимах, але цьому перешкоджали суворі чоловіки в червоних мундирах Конґреґації.

Хіба ж не за допомогою спартанського війська землевласники та купці вигнали з Афін Гіппія, якого любив простолюд? -