Синоніми до слова Простори

Синоніми до слова Простори

Приклади використання слова Простори

Завдяки їй ми й дізналися про три цикли зародження і розвитку розумного життя в Галактиці і про шість рас, які вийшли на простори Великого Космосу.

І його тріумф у хутірському масштабі здавався таким нікчемним, що він того ж вечору виїхав з хутору у простори громадянської війни, і п’ятеро хат востаннє зникли з очей його …

Стрибок до Волги дав нам нові величезні простори, до того ж, дуже багаті.

А, може, це інстинктивне прагнення розумних істот розірвати кайдани гравітації, вирватися на простори Всесвіту, дістатися до зірок?

Завжди пруться в чужі країни, хоч мають свою «необятную», в якій величезні простори незаселені, вкриті тундрою, тайгою, лісами, степами, луками.

Колишні раби все далі заглиблювались у дикі простори півдня, які наповнені численними стадами тварин.

Посідайте хоч які неозорі простори, хай вашою нивою буде те, що колись називалося державою, привласнюйте собі, що лиш можете , — чужого все ж буде більше.

Не могли ж ви перетинати простори пампи й воднораз плисти повз мис Горн !

Він хотів сказати, що в Радянському Союзі з дорогами ще й досі справи негаразд: адже простори — величезні, а в спадщину від минулого не дісталося навіть жалюгідних бруківок.

На собачих запрягах ми перевозили вантажі, перетинали величезні простори тундри і тайги, а у тяжкі часи, коли над табором нависала загроза голоду, собаки допомагали нам полювати, добувати лосів, ведмедів, сокжоїв.