Синоніми до слова Процедура

Синоніми до слова Процедура

Приклади використання слова Процедура

Процедура торгів Підрядні торги на об" єкти, розташовані на території України, проводяться за місцем перебування організатора торгів.

Процедура вручення диплома повторилася ще п’ять разів, з тією різницею, що співавтори не виголошували промов, а тільки казали : — Дякую.

Ступінь незалежності від політичного процесу і загальна процедура призначення голів відрізняється для центральних банків у різних розвинених країнах.

— Ось цьому хлопцеві така процедура була ні до чого, але він її не уникнув.

На раді відбулася процедура прийняття статей, їх як завжди, підписували новий гетьман зі старшиною та козаками.

Процедура обчислювальної обробки інформації часто супроводжується й операцією пошуку, з якою пов’язана також процедура збереження даних.

На практиці така процедура спрощує управління позиціями в іноземній валюті, але слід зазначити, що цей підхід не захоплює ризик, який виникає внаслідок перехрещення позицій, виражених у твердій валюті.

Але на цьому процедура не кінчається і передо мною ще стоїть перспектива пройти три чи чотири «явки», щоб уже там здобути остаточну і цілком певну адресу.

Така передбачена національним законодавцем процедура служить вихідною гарантією забезпечення права особи на свободу та особисту недоторканність та відповідає п.