Синоніми до слова Підростати

Синоніми до слова Підростати

Приклади використання слова Підростати

Коли вона почала підростати і процвітати красою, розум же і добрі звичаї являти, обручив її собі передчасно, инших женихів випереджуючи, один із царського синкліту на ім'я Єлевсій.

— Не треба мені підростати, я уже знаю, що то значить робити хліб: і за плугом ходити умію, і заволочую нивку, і беру косу, і худібка взимі на моїй голові.

Флейту Повелителя Веданг доручив Птасі, ще раз наказавши віддати її Світляну, коли той почне підростати.

Почав синок Якимів підростати, почала Зося знов до себе гостей закликати сливе кожного дня.

Коли сирітки почали підростати, крім російської грамоти, почали їх учити також і мистецтва, себто співу, музики (грати на ґітару), танців та сценічного мистецтва.

Він із дивуванням озирав себе, бо ж раптом швидко почав підростати, і раз по раз прислуховувався до себе, до свого росту, до того, що відбувалося з ним, у ньому.

Але з того часу, як почала підростати Паміра, все їм пішло на руку.

Бачачи ж, що старі сваряться промеж себе за нього частісінько, так як став підростати, так уже не дуже і докучав жалінням Горпині, а тільки, було, усе Ївзі розказує, що він стражда.

Вона буде чахнути та спати, а її дочка підростати без матері.Її дочка буде рости на самоті, сиротою, її виховають інші, вона буда прийнята під опіку Корделії.Щодо Бена — що з ним трапилося?

Засмаженого м’яса вони ковтали щодня в кілька разів більше, ніж важили самі, й нарешті почали підростати та міцніти.