Синоніми до слова Репутація

Синоніми до слова Репутація

  1. реноме
  2. слава
  3. престиж
  4. авторитет

Приклади використання слова Репутація

Всі зажиттєві стосунки гублять своє значення, опускається якась запона, й віднині репутація небіжчика не залежить ні від людських думок, ні від людських учинків.

Кілька років тому він зробив «необдуманий вчинок», справа тоді до суду не дійшла, але його репутація постраждала, «всі шляхи ніби перетнулись».

Репутація членів партії і звичайних радянських громадян стала залежати від кількості лю-дей, яких вони звинуватили.

За ним уже була репутація громадського діяча, який не боїться протестувати проти беззаконня, який уже не раз підносив голос проти людей, що мали в своїх руках немалу владу.

І хоч гід із нього був дуже мовчазний, його спокійна зосереджена впевненість справляла враження на гостей, які знали, що його репутація грунтується не просто на естетичних уподобаннях, а на вмінні вгадати майбутню ринкову вартість картини.

Відтоді за Гудом вкоренилася (принаймні серед кафрів) репутація чудового стрільця.

Від цього також залежала і подальша репутація господаря.

Проте страшна репутація табору не відповідає фактам.

Оскільки Бюро, хоч і представляє інтереси України, не є підрозділом Посольства, репутація диппредставництва України від скандалу з Бюро не постраждає.

І хоча його твори ніколи не були поетичною сенсацією, бестселерами свого часу, як східні поеми Байрона або «Лалла Рук» Томаса Мура, його літературна репутація невпинно зростала.