Синоніми до слова Спати

Синоніми до слова Спати

Приклади використання слова Спати

Вночі, коли лягали спати і Костянтинов пішов у палатку (геологи ніяк не наважувались переїхати жити у підземне місто), Берсеньєв тихо сказав Майгіну:

В усякому разі, я страшно виснажився і хотів спати.

Гаел володів мистецтвом поцілунку краще за всіх, кого я знала у цьому аспекті, але ж між поцілунками і позіханням є багато спільного — тільки ще більше спати хочеться, щоправда у відповідно різному значенні, тож необхідно контролювати ситуацію.

Шерлок Холмс був надто засмучений, щоб розмовляти, й надто схвильований, щоб спати.

Надвечір Том прийшов додому такий мокрий, стомлений і голодний, що навіть батько й баба були трохи зворушені нещасним виглядом хлопця і наче пожаліли його, звісно, на свій манір; сяк-так нашвидкуруч побили й послали спати.

Там плакав я не раз, не двічі, Коли побачив: батько мій Лягає спати опівночі І довго ще не тулить очі, Не зна куди і де подітись І що робити, щоб хоч діти Його не повторили долі, Щоб хоч вони зазнали волі.

Гіткліф, пересвідчившись, що Ерншо не пам’ята є про поводження, якого зазнав, поки лежав непритомний, сказав йому, що він упився до білої гарячки; і зазначив, що згодний вибачити його брутальну поведінку, але радить йому лягти спати.

Одне слово, каналія Фібі любить спати в тій кімнаті, коли Д. Б. нема вдома, і він не заперечує.

Після домаш ньої вечері Емма Густавівна — вона не вважала адмірала своїм гостем — попросила пробачення і пішла спати.

А роман Чернишевського «Що робити ?» викликає рій думок, які часом і спати не дають.