Синоніми до слова Царювати

Синоніми до слова Царювати

  1. керувати царством
  2. сидіти на троні
  3. царствувати
  4. орудувати
  5. верховодити
  6. (над чим) панувати
  7. домінувати
  8. царити

Приклади використання слова Царювати

В таких можуть плодитися й царювати криваві осташкіни.

Тебе просимо, поможи рабам Твоїм у вічній славі Твоїй царювати, спаси людей Твоїх, Господи, і благослови насліддя Твоє, направ їх і вознеси їх навіки; у всі дні благословимо Тебе й вихвалятимемо ім'я Твоє поки віку і на віки вічні.

Вибравши таким чином найбезсоромніших від кожного фаху, він сказав їм: «Будемо Царювати разом «Вчинки цього збіговиська вражали пана де Реналя.

Чи ти сказав: Адонія буде царювати по мені, і він буде сидіти на троні моїм?

Коли стало про те відомо Константанові, не розгнівався на нього, але і більше — погодився з тим і послав до нього послів своїх, миротворців, даючи Максентієві царювати в Римі.

Як я присягався тобі Господом, Богом Ізраїля, говорячи, що Соломон, син твій, буде царювати після мене, і він посяде трон замість мене, так я вчиню це сьогодні.

Він був цілком згоден із Седриком у тому, що саксам варто було б відвоювати собі незалежність; ще охочіше погоджувався він царювати над ними, коли ця незалежність прийде.

І сказав йому: Не бійся; тому що не знайде тебе рука батька мого Саула, і ти будеш царювати над Ізраїлем, а я буду другим по тобі; і Саул, батько мій, знає це.

Мій дід Крез був чоловіком розумним, він хотів , — коли вже йому самому не судилося царювати у власній країні , — щоб на цілому світі взагалі не було іншого, крім шахіншаха, царя.

Орел же, що високо літає, символізує царя і переможця, знаменує те, що царювати маєш над пристрастями і піднесешся богомислієм, переможеш ворогів невидимих, наче поганих птахів.