Синоніми до слова Царювати

Синоніми до слова Царювати

Приклади використання слова Царювати

В таких можуть плодитися й царювати криваві осташкіни.

Тебе просимо, поможи рабам Твоїм у вічній славі Твоїй царювати, спаси людей Твоїх, Господи, і благослови насліддя Твоє, направ їх і вознеси їх навіки; у всі дні благословимо Тебе й вихвалятимемо ім'я Твоє поки віку і на віки вічні.

Вибравши таким чином найбезсоромніших від кожного фаху, він сказав їм: «Будемо Царювати разом «Вчинки цього збіговиська вражали пана де Реналя.

Чи ти сказав: Адонія буде царювати по мені, і він буде сидіти на троні моїм?

Коли стало про те відомо Константанові, не розгнівався на нього, але і більше — погодився з тим і послав до нього послів своїх, миротворців, даючи Максентієві царювати в Римі.

Він був цілком згоден із Седриком у тому, що саксам варто було б відвоювати собі незалежність; ще охочіше погоджувався він царювати над ними, коли ця незалежність прийде.

Мій дід Крез був чоловіком розумним, він хотів , — коли вже йому самому не судилося царювати у власній країні , — щоб на цілому світі взагалі не було іншого, крім шахіншаха, царя.

Орел же, що високо літає, символізує царя і переможця, знаменує те, що царювати маєш над пристрастями і піднесешся богомислієм, переможеш ворогів невидимих, наче поганих птахів.