Синоніми до слова Поневолений

Синоніми до слова Поневолений

Приклади використання слова Поневолений

З нутра піднялося бентежне відчуття, яке щораз викликав у мене цей поневолений тризуб.

Тому, що він не може бути швид шим як він є, він обмежений (поневолений) своєю обмеженістю, він не може вийти поза свої межі.

Переповнений нудотою і жахом, виснажений, поневолений Гуллівер змушений працювати, аж доки гігантські жінки не досягнуть задоволення.

Поки поневолений народ, поти й одиницям годі здобути волю.

Він почував, що душа йому починала якось болісно щеміти, неначе серед вихору веселощів та метелиці танцюристів завів би хто пісні про поневолений народ.

Наприклад, ім'я «Іван» в народі звучить тільки, як звук без змісту: адже українські маси не знають (їхній дух поневолений), що в цьому імені приховані творіння жидівської національної самобутно сти.

Поневолений раб, як казав нам класик марксизму, це просто раб, а от раб, котрий любить свої кайдани і боготворить хазяїна , — це холоп і нікчема.

Тисячу миль вони подолали ревучим морем, аби відомстити людоловам за люд свій поневолений і тепер мстили … Квапились, щоб до ранку впоратись, бранців звільнених та добро захоплене повантажити на чайки і до білого світу в морі зникнути.

Для цього немає потреби у ворога й тоді, коли поневолений народ має свої організації і бореться за свої права, але організації є суворо леґальні і боротьбу веде виключно в рамцях того, на що погоджується й дозволяє окупант.