Синоніми до слова Пронизувати

Синоніми до слова Пронизувати

Приклади використання слова Пронизувати

Він не питався: «Щось з тобою не так ?», хоча це було очевидно в безжальному ранковому світлі, яким почало пронизувати кухню.

Чи, як на тебе, вона має особливість пронизувати міжповерхові перекриття?

Але для Сіддхартхи все це доти було не що інше, як легенький, оманливий серпанок перед очима, і він споглядав його недовірливо й тільки для того, щоб пронизувати і знищувати думками, бо була то не суть — суть ховалася поза видимим.

Чому йому не судилося в чудові зоряні ночі пронизувати телескопом космічні глибини, відчувати гігантські масштаби простору й часу, продумувати величні гіпотези про виникнення світів і про зірки, що розлітаються в усі боки?

Що ж до журналістики, то вона залишалась лише засобом до існування, а написання роману перетворювалося на червону нитку, яка мала відтепер пронизувати все моє життя.

Категорія, будучи безпосередньою єдністю бут тя і свого, повинна пронизувати обидві форми, і спо стережна свідомість — це саме та свідомість, якій во на репрезентує себе у формі буття.

Тому дух історичності, героїчного активізму й ідея нації мусять пронизувати ціле виховання.

Темряву починають пронизувати червоні нитки, так, неначе ткаля недбало кинула гарячого шовку на чорний оксамит, а клубок розмотується, розмотується і все густіше і густіше тче своє кровно …

Я боюся одного: що снаряди почнуть пронизувати Місяць, мов аркуш картону.

Так само після завершення синтезу гібридних матерій первинні матерії продовжують пронизувати зону деформації, у якій цей синтез відбувався.